Колектив ЮФ ДУІТ – переможець ІІ Всеукраїнського (національного) конкурсу наукових та навчальних видань з права, безпеки та євроінтеграції «Юридика»!

Колектив ЮФ ДУІТ – переможець ІІ Всеукраїнського (національного) конкурсу наукових та навчальних видань з права, безпеки та євроінтеграції «Юридика»!

18 травня в  Одеському державному університеті  внутрішніх справ відзначили День науки. Під час заходу відбулася церемонія нагородження переможців ІІ Всеукраїнського (національного) конкурсу наукових та навчальних видань з права, безпеки та євроінтеграції «Юридика». 

Наприкінці  2022 року, усвідомлюючи потребу в розвитку та популяризації якісних українських книжок у сфері права, безпеки і євроінтеграції в умовах війни та процесу підготовки України до вступу до ЄС, ОДУВС ініціював об’єднання Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, Видавництва «Юридика», ЦУЄНС як співорганізаторів із метою підготовки, організації та проведення Всеукраїнського (національного) конкурсу наукових і навчальних видань із права, безпеки та євроінтеграції «Юридика».

      У 2023 році конкурс активізував  науковців з усіх куточків України до видання доробків з права, безпеки та євроінтеграції. Попри війну за результатами 1-ого конкурсу отримано близько 60 видань, авторами яких є понад 200 науковців. 

      У 2024 році на конкурс було подано вже 135 заявок.

Колектив юридичного факультету Державного університету інфраструктури та технологій другий рік поспіль приймає участь у цьому конкурсі. Минулого, 2023 року, Юридичний збірник Державного університету інфраструктури та технологій DICTUM FACTUM здобув ІІІ місце у номінації «Науковий журнал із права».

Цього року колектив науковців Юридичного факультету отримав І місце в номінації «Підручник із приватного права» та другий рік поспіль Юридичний збірник DICTUM FACTUM отримує нагороду в номінації  «Науковий журнал із права». 

Вітаємо колектив юридичного факультету з новими перемогами!

Щиро дякуємо організаторам і до зустрічі в наступному році!

Що ви бажаєте знайти?