Вітаємо Дарину Ківало з II місцем у фестивалі реклами!

22 квітня 2021 року відбулося оголошення результатів
VII Харківського студентського фестивалю реклами.

Організатором фестивалю є кафедра маркетингу, комерційної діяльності та економічної теорії УкрДУЗТ.

До участі у цьому креативному молодіжному заході приймали роботи студентів та учнів 9-11 класів в номінаціях:

• відеореклама (відеоролик);
  • друкована (листівки, буклети тощо) та зовнішня реклама (плакат, постер, сітілайт, сітібокс, білборд,
    оформлення вітрини тощо);
  • презентація рекламного проекту;
  • розробка brand book;
  • розробка PR-стратегії та стратегії просування.

Тематика робіт:

• З Україною в серці.
  • Блогер – професія чи хобі.
  • Здоров’я людини.
  • Захист тварин.
  • Транспорт майбутнього.
  • Захист навколишнього середовища.
  • Просування екологічної продукції.
  • Creative brief від партнерів фестивалю.
  • Твоя професія – твоє майбутнє
  • Сучасні технології в Україні.
  • Вільна тема.

З гордістю повідомляємо, що ІІ місце в номінації ВІДЕОРЕКЛАМА посіла Дарина Ківало – студентку 4 курсу факультету управління і технологій ДУІТ, спеціальності Маркетинг (кафедра Економіки, маркетингу та бізнес-адміністрування).

Вітаємо з перемогою Дарину Ківало та її керівника конкурсної роботи Вікторію Творонович!!!

Бажаємо подальших перемог та натхнення!!!

Такі приклади мотивують студентську спільноту до проявів своїх талантів та здібностей!!! Адже мотивація – це потужна сила стрімкого розвитку і неймовірного захоплення!

Пишаємося досягненнями наших студентів! Нехай всі заповітні бажання обов’язково здійснюються, а всі творчі задуми – реалізовуються!

Приємно, що навіть в умовах карантину, наші студенти мають змогу проявляти себе, розвиватися, йти вперед, налагоджувати нові контакти та осягати нові пріоритетні сфери діяльності!