Індикатор якості освіти – участь у конкурсі CFA Institute Research Challenge!

13 листопада 2020 р. відбувся Kick-Off Meeting of CFA Institute Research Challenge. Нова команда ДУІТ у складі Вікторії Югай, Юрія Остапця, Василя Демченка (ОПП «Економіка») та Сергія Булича (ОПП «Бізнес-адміністрування») поринула у тривалу конкурсну роботу у супроводі ментора від CFA Institute Ukraine Світлани Романченко та за фахової підтримки радника від факультету (Faculty Adviser), к.е.н., доцента кафедри Вікторії Творонович.

Команди здобувачів вищої освіти, що навчаються за бакалаврськими і магістерськими освітніми програмами «Економіка» (спеціальність 051 «Економіка»), «Маркетинг» (спеціальність 075 «Маркетинг») і «Бізнес-адміністрування» (спеціальність 073 «Менеджмент») п’ятий рік поспіль беруть участь в Ukraine Local Competition всесвітнього конкурсу CFA Institute Research Challenge.

CFA Institute є глобальною професійною організацією у сфері підготовки інвестиційних фахівців, сфокусованою на просуванні стандартів етики, освіти та професійної досконалості у світовій інвестиційній галузі. В рамках своєї основної діяльності CFA Institute здійснює сертифікацію фінансових аналітиків (Chartered Financial Analyst, CFA) і фахівців по оцінці ефективності інвестицій (Certificate in Investment Performance Measurement, CIPM), а також з метою підвищення кваліфікації членів організації та інших стейкхолдерів проводить конференції, семінари, веб-трансляції та розміщує публікації про події та інновації в інвестиційній індустрії.

Для світового студентства CFA Institute щорічно проводить глобальне змагання CFA Institute Research Challenge. Конкурс надає студентам університетів практичне наставництво та інтенсивну підготовку в області економічного і фінансового аналізу та професійної етики. Кожен студент-учасник в процесі проєкту має можливість перевірити власні аналітичні здібності та оціночні компетентності, навички написання звітів та презентації результатів і отримує реальний досвід, беручи на себе роль аналітика-дослідника.

Понад 6400 студентів з більш ніж 1100 університетів по всьому світу беруть участь в національних змаганнях, що призводять до регіональних і глобальних змагань CFA Institute Research Challenge. В Україні кожного року у конкурс залучаються до 150 здобувачів вищої освіти з близько 30 найкращих університетів.

Високий рівень якості освіти у Державному університеті інфраструктури та технологій (зокрема на факультеті Управління та технологій), проактивна позиція науково-педагогічних працівників кафедри економіки, маркетингу та бізнес-адміністрування, фахова та мовна підготовка (мова конкурсу – звітів, презентацій, дискусії – англійська), здобуті Soft Skills, прагнення професійного розвитку та загалом командний дух студентства закладають фундаментальні засади для того, щоб наші здобувачі були серед небагатьох, ризикнувших паралельно із навчальним процесом на декілька місяців увійти в потік конкурсної взаємодії та спільної дослідницької роботи.

Ідея долучитися до конкурсного процесу належить Владу Чернію (аспіранту ОНП «Економіка») під час його навчання за ОПП «Бізнес-адміністрування», к.е.н., доценту кафедри економіки, маркетингу та бізнес-адміністрування Вікторії Творнович та д.е.н., професору, завідувачу кафедри економіки, маркетингу та бізнес-адміністрування Вікторії Яновській. Підготовка до участі у конкурсі проводилась в рамках роботи студентського наукового гуртка «Економіст» та студентського наукового товариства кафедри економіки, маркетингу та бізнес-адміністрування. У 2016 році Влад Черній очолив першу команду від Університету
Добре виступила у 2017 році команда з яскравим капітаном Катериною Березко (ОПП «Маркетинг)
Потужний студентський колектив, набутий досвід участі у конкурсі, відбудована незмінним радником від факультету (Faculty Adviser) – к.е.н., доцентом кафедри Вікторією Творнович система внутрішньої проєктної взаємодії дозволили команді 2018 року у складі Ірини Кириченко (капітан команди), Дмитра Душка, Діани Деркач, Марії Ніколенко (ОПП «Економіка) та Ігоря Твороновича (ОПП «Бізнес-адміністрування) увійти у фінальні змагання національного відбору
Зірочками 2019 року стали Лариса Неруш (капітан команди), Антон Корєв (ОПП «Економіка») та Леся Колдун (ОПП «Маркетинг»), спільна і якісна робота яких знов забезпечила проходження команди у локальний фінал
Цього 2020 року тримаємо кулачки за нову команду! Попереду місяці командної роботи.

Весь колектив та студентство Університету щиро бажає вам успіхів!