Студенти ДУІТ у Верховній Раді України

21 грудня 2022 року за ініціативи Студентської Ради студенти ДУІТ мали можливість відвідати екскурсію у Верховній Раді України.

Наші студенти ознайомилися із архітектурними, екстер’єрними та інтер’єрними особливостями головної будівлі країни, з історією українського Парламенту, а також із особливостями чинної виборчої системи України та дізналися про те, чим займається Народний депутат України, його помічники.

Студентська рада висловлює щиру подяку Народній депутатці України Анні Пуртовій та її помічникам за підтримку та сприяння у організації такої екскурсії!

Ми переконані в тому, що організація та проведення такого роду заходів сприяє підвищенню соціальної та громадської активності студентів.