«Дебют першокурсника ДУІТ 2023» до Міжнародного дня студента

«Дебют першокурсника ДУІТ 2023» до Міжнародного дня студента

17 листопада 2023 року у залі Центру Культури та мистецтв ДУІТ був повний аншлаг. І не випадково. Адже саме в цей день Університет святкував Міжнародний день студента!

Не дивлячись на всі перепони, вперше за чотири роки відновилась традиція проводити на честь свята студентські мистецькі конкурси. Цього року таким конкурсом став «Дебют першокурсника ДУІТ 2023».

Чотири творчі команди, які представляли Київський інститут водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, Київський інститут залізничного транспорту, Інститут управління, технологій та права, ВСП «Київський фаховий коледж морського і річкового флоту та транспортних технологій ДУІТ» твердо і впевнено сказали – «Майбутнє – це ми!»

В цьому твердженні, вітаючи зі святом, їх цілком підтримали проректор з адміністративно-господарської та соціально-виховної роботи Кулінченко Олександр Сергійович та начальник відділу з організації виховної роботи студентів ДУІТ Бараннік Михайло Васильович.

Кожна команда представила три конкурсних виступи, три погляди на своє і наше спільне «Вчора», «Сьогодні» і «Завтра».

І кожний виступ викликав живий відгук від глядачів. Бриніла тиша, коли згадували студентів Університету які загинули захищаючи Україну. Ловили кожне слово, коли транслювали відео-привітання записане на фронті. Радісно сміялися художньому відтворенню «дистанційної форми навчання». І разом з командами мріяли, коли намагались уявити те, яким буде наше майбутнє.

Звичайно, конкурс є конкурс, тож були і номінації, і журі. А насправді, вперше за всю історію університетського «Дебюту першокурсників», було два журі, а не одне, як зазвичай. Шукаємо нові формати, експериментуємо, от і поєднали на «Дебюті першокурсників» журі експертів і журі студентського самоврядування. У кожного з них були свої номінації, але спільні художні критерії.

На жаль, через безпекову ситуацію у конкурсі не змогли взяти участь студенти Дунайського інституту водного транспорту та Кілійського транспортного фахового коледжу. Але і вони не залишились без привітань. Їх привітали всі учасники конкурсу і всі глядачі. Відео-привітання записане прямо під час представлення команд вже і відправлено і отримано!

В таких конкурсах немає переможців і переможених. Сьогодні головні переможці – Натхненність, Мужність, Витримка! Тож ми прекрасно відсвяткували Міжнародний день студента!

А щодо перемоги в номінаціях, то:

  • в номінації «Найкраще втілення теми «Погляд у минуле» (за конкурс «Вчора») перемогу отримала команда ВСП «Київський фаховий коледж морського і річкового флоту та транспортних технологій ДУІТ»;
  • в номінації «Найкраще втілення теми «Погляд на сучасність» (за конкурс «Сьогодні») перемогу отримала команда Київського інститут залізничного транспорту;
  • в номінації «Найкраще втілення теми «Погляд у майбутнє» (за конкурс «Завтра») перемогу отримала команда Київського інституту водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного;
  • в номінації «Золотий виступ на Дебюті першокурсників ДУІТ 2023» перемогу отримала команда Інституту управління, технологій та права.

Вітаємо всіх наших здобувачів освіти з Міжнародним днем студента!

Що ви бажаєте знайти?