В усі часи студентство завжди являло собою найбільш активну суспільну верству і було рушієм суспільних змін. В сучасному українському освітньому просторі студенти є стейкхолдерами навчального процесу і безпосередньо впливають на розвиток освіти в Україні.
2 грудня 2024 року в Київській міській державній адміністрації відбулось засідання представників наукових товариств Київського науково-інноваційного кластеру, присвячене обговоренню проміжних результатів діяльності Молодіжної наукової ради (The Council of Young Scientists), зосередженої на розробці та впровадженні проєктів, спрямованих на соціально-економічний розвиток міста Києва. Особливо приємним моментом стала участь у цьому засіданні студентів ДУІТ Бобровського Дмитра (1НУМС), Писаренка Максима (1НУМС) та Прудиуса Іллі (1ПП).
В ході засідання разом із представниками наукових та студентських товариств було визначено напрями подальшої діяльності Молодіжної наукової ради, а саме:
- упровадження цифрових рішень для управління міськими процесами;
- активізація роботи з молодіжними організаціями із залученням міжнародного досвіду;
- напрацювання рекомендацій для координації діяльності між ЗВО, науково-дослідними установами, місцевою владою та громадськими ініціативами.
Зустріч представників студентських наукових товариств вкотре довела важливість і значимість студентства для України.
На заході здобувачі ДУІТ:
- представили свій університет та мету своєї спеціальності;
- взяли участь в обговоренні ролі студентських наукових товариств у розвитку Києва, зокрема в сферах урбаністики, транспорту, екології та освіти;
- поставили питання щодо можливої участі у молодіжних проєктах, ініційованих КМДА.
У підсумку майбутні фахівці зрозуміли важливість своєї діяльності на рівні студентської співпраці та профорієнтації в школах та коледжах. Неформальне спілкування та можливість розповісти про навчальний процес «зсередини» зможе зацікавити школярів-вступників набагато більше, ніж офіційна профорієнтаційна робота, отже саме студентські лідери можуть стати «провідниками» вступних кампаній ЗВО.
Керівництво державного університету інфраструктури та технологій висловлює подяку Дмитру Бобровському, Максиму Писаренку, Іллі Прудиусу, а також проректору з наукової роботи Павлу Скоку за гідне представлення ДУІТ на заході всеукраїнського рівня!