“Студенти – учням” – зустріч представників Студради ДУІТ з учнями школи № 98 м. Києва

7 грудня 2021 року, в День місцевого самоврядування Студентська рада ДУІТ провела захід “Студенти – учням” для учнівських активістів (в т. ч. учнівського самоврядування) Спеціалізованої школи № 98 м. Києва за сприяння і підтримки Адміністрації школи.

На цій зустрічі представники студентського самоврядування ДУІТ Крістіан Дем’янов і Андрій Бурденюк розповіли школярам про важливість, роль та значення вищої освіти, про те, що таке студентське самоврядування, для чого воно потрібне і яку роль займають студенти в управлінні закладом вищої освіти.

А також учні мали змогу ознайомитися з інформацією про Державний університет інфраструктури та технологій, його історію, структуру, які спеціальності представлені на різних факультетах.

Учасники заходу мали змогу поспілкуватися та задати питання представникам студентського самоврядування ДУІТ за чашкою чаю і різними смаколиками.

Ми вважаємо, що підвищення правосвідомості та підняття правової культури серед юних громадян є надзвичайно важливою місією, яку ми, як студенти, повинні здійснювати, передаючи цінний досвід молодшому поколінню.