Підписано Меморандум про співпрацю між Студрадами ДУІТ та УГІ

26 січня 2022 року відбулася зустріч з представниками студентського самоврядування Українського гуманітарного інституту, що знаходиться в м. Буча.

В результаті відбувся надзвичайно цінний обмін досвідом між представниками студентського самоврядування закладів вищої освіти державної та приватної форм власності.

Представники Студентської ради ДУІТ, а саме голова Крістіан Дем’янов та заступник Андрій Бурденюк були дуже приємно вражені гостинністю та теплим прийомом, складовою якого був і діловий обід, зі сторони представників Студентської ради УГІ під керівництвом Олександра Пренка.

Підсумками цікавого та продуктивного діалогу стало підписання Меморандуму про співпрацю між нашими органами студентського самоврядування.

Висловлюємо сподівання на подальшу співпрацю та обмін досвідом, адже лише консолідованість та згуртованість всієї української студентської громади сприятиме реалізації мети та завдань студентського самоврядування, тобто того, заради чого воно було створене.