Навчаємося! Спілкуємося! Набуваємо досвіду!

6 жовтня 2020 року на кафедрі «Теоретичної та прикладної економіки» Державного університету інфраструктури та технологій відбулася зустріч з співвласником страхового посередника «Старлайф» Войтюком Андрієм Юрійовичем.

Старлайф – провідний посередник у сфері убезпечення життя. Основний напрямок діяльності – консультації з питань фінансового забезпечення, накопичення капіталу та страхового захисту.

Войтюк Андрій Юрійович ознайомив студентів факультету управління і технологій з практичними аспектами роботи іноземних компаній по страхуванню життя в Україні.

Дякуємо спікеру за висвітлення особливостей розвитку міжнародних компаній, шляхів визначення цільової аудиторії при входженні на нові ринки, відмінностей діяльності вітчизняних та міжнародних страхових компаній на території України, навики потенційних працівників міжнародних компаній, а також за корисні поради та мотивацію студентів!