Відбулись вибори Ради студентського самоврядування ДУІТ!

Відбулись вибори Ради студентського самоврядування ДУІТ!

20 – 21 березня 2024 року в університеті відбулись вибори Ради студентського самоврядування, що були проведені шляхом анонімного електронного голосування студентів всіх чотирьох інститутів ДУІТ. 

Членами Ради було обрано 16 студентів (по 4 представника від кожного інституту), а саме: 

  • від Київського інституту залізничного транспорту Овсянніков Михайло, Зворський Максим, Явтушенко Олександр, Попова Маргарита; 
  • від Київського інституту водного транспорту Скубак Ярослава, Робулець Олександр, Щербина Владислав, Кугут Віталій; 
  • від Інституту управління, технологій і права Кошуренко Вадим, Варіч Ганна, Фомічова Анна, Гайдученко Микита; 
  • від Дунайського інституту водного транспорту Кальчик Лєда, Корченко Дмитро, Лєшан Анастасія, Кібак Михайло.

27 березня 2024 року новообрана Рада зібралась на своє перше засідання, на якому після тривалої дискусії обрала своє керівництво. 

Головою Ради стала Фомічова Анна (факультет управління і технологій), її заступником – Овсянніков Михайло (факультет інфраструктури та рухомого складу залізниць) і секретарем Ради – Попова Маргарита (факультет управління залізничним транспортом).

В даний час Рада приступила до складання плану своєї роботи на рік і відповідного кошторису витрат на свою діяльність та закликає всіх небайдужих та зацікавлених студентів університету подавати свої пропозиції, рекомендації та зауваження щодо спільної роботи по вдосконаленню студентського самоврядування ДУІТ.

Що ви бажаєте знайти?