Зустріч ректора ДУІТ з представниками Студентської ради

Зустріч ректора ДУІТ з представниками Студентської ради

Сьогодні, 17 листопада 2021 року, у Міжнародний день студентів, переговорна група від Студентської ради на чолі з головою Крістіаном Дем’яновим та двома заступниками Софією Трофімчук і Андрієм Бурденюком провела конструктивну та продуктивну зустріч з ректором та іншими представниками Адміністраціїї університету.

Представники студентства ДУІТ ініціювали обговорення на зустрічі цілий ряд важливих питань, у томц числі тих, що стосуються фінансування деяких видів діяльності Студентської ради ДУІТ, піднімалося питання щодо проблеми встановлення пральних машин в гуртожитках ДУІТ, питання щодо проблеми зовнішнього стану фасаду корпусу, що знаходиться за адресою вул. Героїв Сталінграда 2А тощо.

Окрім цього, голова Студентської ради проінформував Адміністрацію стосовно майбутніх змін до нормативно-правової бази, якою керується у своїй роботі студентське самоврядування. А саме внесення змін до Положення про студентське самоврядування, створення нового положення для визначення правового статусу вже раніше анонсованої посади «Уповноважений з прав студентів», виборча реформа (виправлення недоліків механізму студентського представництва) та реформа децентралізації.

І на завершення було обговорено питання щодо організації заходів для студентів спільно з Адміністрацією ДУІТ. В результаті озвучено плани організувати науково-практичну конференцію тема якої попередньо звучить наступним чином: «Сучасна проблематика студентського самоврядування крізь призму карантинних обмежень».

 Висловлюємо щире сподівання на подальшу співпрацю та вирішення обговорених питань.

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на skype
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Що ви бажаєте знайти?