Зустріч ректора ДУІТ з представниками Студентської ради

Сьогодні, 17 листопада 2021 року, у Міжнародний день студентів, переговорна група від Студентської ради на чолі з головою Крістіаном Дем’яновим та двома заступниками Софією Трофімчук і Андрієм Бурденюком провела конструктивну та продуктивну зустріч з ректором та іншими представниками Адміністраціїї університету.

Представники студентства ДУІТ ініціювали обговорення на зустрічі цілий ряд важливих питань, у томц числі тих, що стосуються фінансування деяких видів діяльності Студентської ради ДУІТ, піднімалося питання щодо проблеми встановлення пральних машин в гуртожитках ДУІТ, питання щодо проблеми зовнішнього стану фасаду корпусу, що знаходиться за адресою вул. Героїв Сталінграда 2А тощо.

Окрім цього, голова Студентської ради проінформував Адміністрацію стосовно майбутніх змін до нормативно-правової бази, якою керується у своїй роботі студентське самоврядування. А саме внесення змін до Положення про студентське самоврядування, створення нового положення для визначення правового статусу вже раніше анонсованої посади «Уповноважений з прав студентів», виборча реформа (виправлення недоліків механізму студентського представництва) та реформа децентралізації.

І на завершення було обговорено питання щодо організації заходів для студентів спільно з Адміністрацією ДУІТ. В результаті озвучено плани організувати науково-практичну конференцію тема якої попередньо звучить наступним чином: «Сучасна проблематика студентського самоврядування крізь призму карантинних обмежень».

Висловлюємо щире сподівання на подальшу співпрацю та вирішення обговорених питань.