Скринька довіри

Скринька довіри

Усі, кому небайдужа доля університету (студент, абітурієнт, співробітник, гість), можуть повідомити інформацію, важливу для забезпечення повноцінного функціювання та покращення діяльності ДУІТ.

Ви можете надсилати свої повідомлення про проблеми, які є в університеті, про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень. Усі повідомлення, у тому числі анонімні, будуть уважно вивчатися й опрацьовуватися. Адміністрація університету гарантує повну конфіденційність.

Повідомлення може бути подано:

Без зазначення авторства (анонімно)

Анонімне повідомлення про порушення законодавства підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від дня його отримання. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, термін розгляду повідомлення продовжується до тридцяти днів від дня його отримання.

Із зазначенням авторства 

Повідомлення підлягає перевірці у термін не більше тридцяти днів з дня його отримання, за результатами розгляду викривачу надається письмова відповідь.

У будь-якому випадку ми гарантуємо, що текст листа буде доступний лише працівникам відділу, відповідального за скриньку довіри.

*Електронна адреса потрібна для зворотнього зв`язку, якщо знадобиться додаткова інформація або для надання відповіді

Що ви бажаєте знайти?