Вітаємо нашу випускницю Михайлюк Марію з отриманням диплому капітана!

Вітаємо нашу випускницю Михайлюк Марію з отриманням диплому капітана!

Вітаємо випускницю факультету судноводіння Київського інституту водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного (в минулому КДАВТ)  Державного університету інфраструктури та технологій  Марію Михайлюк з отриманням диплома капітана! 

Марія  – успішна 30-річна дівчина, яка ще у ранній юності поставила собі за мету ходити в рейси міжнародного рівня і зробити успішну кар’єру,  задля чого 5 років навчалася і отримувала знання, удосконалювала свої вміння і навички в нашому Університеті.  Після отримання освіти, вона постійно розширювала свій плавценз. Понад 10 років Марія Михайлюк працювала на суднах міжнародної компанії CMA CGM GROUP  і, нарешті , змогла досягти найвищого рівня – отримати диплом капітана!

Диплом капітана Марії особисто вручив Євгеній Ігнатенко – голова Адміністрації судноплавства, теж випускник Київського інституту водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного ДУІТ!

Пишаємося нашою випускницею і бажаємо не зупинятися на досягнутому і впевнено крокувати до своєї мрії!  Міцного здоров’я, особистого щастя, професійного зростання і плідної праці задля розвитку морської галузі і України!

Що ви бажаєте знайти?