IV Міжнародна науково-практична конференція «Управління та адміністрування в умовах протидії гібридним загрозам національній безпеці»

IV Міжнародна науково-практична конференція «Управління та адміністрування в умовах протидії гібридним загрозам національній безпеці»

22 листопада 2023 року Державний університет інфраструктури та технологій спільно з Харківським національним університетом радіоелектроніки та Закладом вищої освіти «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» організували та провели IV Міжнародну науково-практичну конференцію «Управління та адміністрування в умовах протидії гібридним загрозам національній безпеці».

Подія відбулася в рамках реалізації проєкту Еразмус+ «Академічна протидія гібридним загрозам».

Мета конференції: надання можливості обмінятися досвідом і обговорити наукові проблеми, передусім щодо протидії гібридним загрозам національній безпеці, а також закласти підґрунтя для майбутньої плідної співпраці закладів вищої освіти України.

З вітальним словом учасникам конференції виступили к.пед.н., доцент, проректор з науково-педагогічної роботи Державного університету інфраструктури та технологій Дудник Юрій Павлович, д.е.н., професор, ректор Закладу вищої освіти «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» Худолей Вероніка Юріївна, к.пед.н., координатор проєкту ЄС «Національний Еразмус+ офіс в Україні» Шитікова Світлана Петрівна.

Цього року у конференції взяли участь 430 учасників з 8 країн світу (Латвія, Норвегія, Німеччина, Польща, Чехія, Туреччина, Австралія, Україна) із 87 наукових установ та закладів вищої освіти з 20 міст України. Щира подяка усім учасникам за проявлений інтерес до нашої конференції.

Сьогодні продовжено традицію проводити подібні заходи і вже наступного року запрошуємо зустрітися на V Міжнародній науково-практичній конференції «Управління та адміністрування в умовах протидії гібридним загрозам національній безпеці».

Бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, невичерпного оптимізму!

Разом крокуємо на нашої Перемоги!

Що ви бажаєте знайти?