Спортивний студентський турнір з армрестлінгу пам’яті Трутовського Генріха Йосиповича

Спортивний студентський турнір з армрестлінгу пам’яті Трутовського Генріха Йосиповича

16 жовтня 2023 року відбувся спортивний студентський турнір з армрестлінгу пам’яті Голови первинної профспілкової організації працівників водного транспорту ДУІТ, спортивного судді республіканської категорії, доцента Трутовського Генріха Йосиповича.

Більше п’ятнадцяти років такий турнір щорічно організовував і проводив саме Генріх Йосипович, але цього року – це був турнір на згадку про нього! 
Двадцять учасників з різних факультетів в дружній атмосфері, але запеклому змаганні виборювали право отримати кубок переможця. 

Турнір було організовано за ініціативи проректора  з адміністративно-господарської та соціально-виховної роботи, кандидата педагогічних наук, доцента Кулінченка Олександра Сергійовича. Проводив змагання, слідкував за дотриманням правил, а ще підбадьорював спортсменів Головний суддя змагань – проректор з наукової роботи, кандидат наук з державного управління, доцент Скок Павло Олександрович. 

Крім спортсменів та суддів в залі були присутні вболівальники, серед яких були і студенти,  і декани факультетів, і заступники деканів, і викладачі. Їх підтримка була неперевершеною!!! Бо ж чи можливо вигадати більш круту обіцянку своєму одногрупнику, учаснику змагань,  ніж: «Переможеш в цьому раунді, – нагодую в гуртожитку смаженою картоплею! Сама її для тебе посмажу!» І в цьому раунді він переміг! 

Після підбиття підсумків було визначено трьох переможців турніру. 

Третє місце отримав Артем Дубина, студент 1 курсу факультету управління і технологій.

Друге місце зайняв Олександр Артемук, студент 3 курсу факультету управління залізничним транспортом.

А перше місце виборов Юрій Скаржевський, студент 3 курсу факультету судноводіння. 

Кубки та премії переможцям вручив проректор з адміністративно-господарської та соціально-виховної роботи  Кулінченко Олександр Сергійович. А ще він запропонував готуватись до наступного турніру, адже «Кубок пам’яті  Генріха Йосиповича Трутовського» планується зробити традиційним і проводити щорічно!

Що ви бажаєте знайти?