Партнери університету

Державний університет інфраструктури та технологій активно співпрацює з провідними світовими та вітчизняними навчальними закладами та організаціями у сфері освіти, науки, дослідницьких проектів, підвищення кваліфікації тощо.

УГОДА про співпрацю Державного університету інфраструктури та технологій та Університету Григорія Сковороди в Переяславі

Мета угоди: Налагодження та підтримання конструктивного співробітництва між обома Сторонами у сфері науково-практичної та просвітницької діяльності, що стосується академічної мобільності учасників освітнього процесу, підвищення кваліфікації, стажування, в т.ч. наукового, педагогічних та науково-педагогічних працівників Сторін, а також інших напрямів, визначених Угодою.

УГОДА про співпрацю Державного університету інфраструктури та технологій та Київського національного університету технологій та дизайну

ДОГОВІР про співпрацю «ФОП Приймак О.П.» та Державного університету інфраструктури та технологій

Предмет договору: співпраця на принципах партнерства, взаємної вигоди і загальних інтересів з метою розширення і поглиблення змісту наукової, освітньої та практичної діяльності.

УГОДА про співпрацю Державного університету інфраструктури та технологій та Національного транспортного університету

Мета угоди: Налагодження та підтримання конструктивного співробітництва у сфері науково-практичної та просвітницької діяльності, що стосується  академічної мобільності учасників освітнього процесу, підвищення кваліфікації, стажування, в т.ч. наукового, педагогічних та науково-педагогічних працівників.

ДОГОВІР про стажування науково-педагогічних працівників між Одеським національним морським університетом (ОМНУ) та Державним університетом інфраструктури та технологій (ДУІТ)

Мета Договору: співпраця сторін стосовно організації проходження стажування, у т.ч. наукового, на безоплатній основі науково-педагогічних працівників з метою підвищення кваліфікації НПП, умінь і навичок, набуття досвіду виконання додаткових завдань та обов’язків у межах професійної діяльності.

УГОДА про співпрацю Національного університету «Чернігівська політехніка» та Державного університету інфраструктури та технологій

Мета Угоди: налагодження та підтримання конструктивного співробітництва між обома Сторонами у сфері науково-практичної та правопросвітницької діяльності, що стосується підготовки й підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Сторін, а також іншими напрямами.

ДОГОВІР про співпрацю між Державним університетом інфраструктури та технологій та Університетом митної справи та фінансів

Предмет договору: здійснення співпраці на безоплатній основі за напрямами:

• обмін науково-технічною інформацією і досвідом використання нових педагогічних і комп’ютерних технологій навчання, проведення наукових конференцій, навчально-практичних і науково-методичних семінарів;
  • стажування і підвищення кваліфікації науково-педагогічних і педагогічних працівників.

ДОГОВІР про співпрацю між Державним університетом інфраструктури та технологій та Українським державним університетом залізничного транспорту

Предмет договору: співпраця сторін у напрямку організації підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників університетів на безоплатній основі