АЩАУЛОВ Євген Володимирович

(28.10.1996 – 01.12.2023)

Герої не вмирають,
а навічно вписують
своє ім’я в історію боротьби
українського народу!

 

 

 

1 грудня 2023 року на полі бою за Батьківщину під Бахмутом Донецької області героїчно загинув випускник Державного університету інфраструктури та технологій 2018 року Євген Володимирович Ащаулов.

Євген народився 28 жовтня 1996 року в с. Підлипне Конотопського району Сумської області. По закінченні школи вступив до класичного фахового коледжу СумДУ на спеціальність «Будівництво, обслуговування та ремонт залізничних колій», у 2016 році отримав кваліфікацію техніка-будівельника. У тому ж 2016 році вступив до Державного університету інфраструктури та технологій на спеціальність 273 «Залізничний транспорт» (освітня програма «Залізничні споруди і колійне господарство») де навчався з 01.09.2016 по 30.06.2018 та отримав диплом «бакалавра».

Він був працьовитим та відповідальним студентом. Завжди цінував і підтримував ідеї колективу, в якому навчався, відрізнявся від інших своєю спостережливістю. У позанавчальний час займався туризмом, любив рибалити. Знав дві іноземні мови: англійську і польську, вільно говорив ними. Був гарним другом. Друзі завжди могли розраховувати на його допомогу.

На момент початку повномасштабної війни Євген був за кордоном. Однак він не зміг залишатися там, розуміючи, що ворог хоче завоювати його рідну землю. Чоловік повернувся і добровільно став на захист Батьківщини. Мав звання старшого солдата, був стрільцем стрілецького відділення стрілецького батальйону. Євген був одружений, у нього народився синочок, на якого він так чекав! Тільки б жити й виховувати дитину, але… Ворожа куля обірвала і плани, і життя… Йому назавжди буде 27 років…

Білих хмаринок тобі, дорогий наш захисник! Герою слава!

Що ви бажаєте знайти?