СЕМЕРОВ Валентин В’ячеславович

(15.02.2004 – 24.07.2023)

Герої такі не вмирають,
Вони будуть вічно живі.
Героїв завжди пам’ятають
На небі й на рідній землі!

24 липня 2023 року, захищаючи цілісність та незалежність України, загинув студент 2 курсу бакалаврської освітньої програми «Транспортні технології (на морському та річковому транспорті)» Семеров Валентин.

Йому було лише 19…

З 2010-го по 2021 рік він навчався в стінах Яготинського ліцею № 3. А в 2021 році вступив до Державного університету інфраструктури та технологій на спеціальність 275.01 Транспортні технології (на морському та річковому транспорті).

Валентин був не просто талановитим студентом, він був людиною, яка завжди зігрівала серця своєю теплотою та усмішкою, завжди прагнув допомогти іншим, був надійною опорою для друзів та колег.

Валентин Семеров був втіленням справжнього патріотизму та героїзму, готовий стояти на захист України навіть за ціною власного життя. Тому з перших днів вторгнення російських агресорів на територію нашої держави, не вагаючись вступив до лав територіальної оборони, а згодом став захищати Батьківщину в лавах спецпідрозділу Kraken.

Словами не передати, який величезний біль переймає наші серця.

Ми пам’ятатимемо Валентина як сонячну людину, чутливу до потреб і болю інших, завжди готову поділитися своїм теплом та добротою.

Він завжди залишатиметься в наших серцях, в нашій пам’яті та спогадах. Його сміливість та жертовність надихатимуть нас бути кращими, підтримувати один одного і не забувати, що є речі варті боротьби та захисту.

Його відданість Батьківщині і глибока любов до України залишаться завжди прикладом для нас.

Що ви бажаєте знайти?