ЯРМОЛЕНКО Сергій Юрійович

(21.10.1996 – 26.09.2022)

Герої таки не вмирають,
Вони будуть вічно живі.
Героїв завжди пам’ятають
На небі й на рідній землі!

 

Сергій Ярмоленко народився та провів дитинство у селищі Борова на Фастівщині. Там же навчався у середній школі, де закінчив 9 класів. Потім вступив до київської гімназії, після закінчення якої – до Державного економіко-технологічного університету транспорту (нині – Державний університет інфраструктури та технологій) на спеціальність «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». У 2017 році Сергій отримав диплом бакалавра. 

Після навчання Сергій працював пожежником лісової охорони, а у 2020 році пішов на строкову службу, служив на Чернігівщині.

В житті Сергій був дуже доброю та світлою людиною. Маючи сталевий характер, він завжди був там, де потрібна допомога. А ще був улюбленцем у своїй великій родині, де його усі називали Сонечком.

Сергій був єдиним сином у матері…

Коли російські війська ступили на землі Київщини, він першим пішов захищати своє селище у рядах територіальної оборони, де віддано виконував свій обов’язок. 

У липні Сергій Ярмоленко пішов до лав Збройних сил України. Маючи досвід військової (строкової) служби, незважаючи на юний вік, він був справжнім захисником!

26 вересня 2022 року всю Фастівську громаду сколихнула звістка про те, що Сергій Ярмоленко загинув на фронті. 

Захисникові та Героєві у жовтні 2022 року мало виповнитись 26 років…

Війна забирає життя молодих чоловіків, і ми повинні знати, що це — ціна, яку Україна платить за російську «спецоперацію» та необхідність виборювати свою свободу.

Не пробачимо ворогу жодного обірваного молодого життя.

І не забудемо жодного Героя, хто захищав нас та всю країну!

Герої не вмирають – герої живуть вічно. Живуть в пам’яті рідних, друзів, колег, побратимів, в пам’яті наступних поколінь, вдячних героям за їх нехтування смертю заради майбутнього Життя.

Що ви бажаєте знайти?