II Міжнародна науково-практична конференція УКРПРОФЗТ/2021

Матеріали II Міжнародної науково-практичної конференції «Виклики та перспективи соціально-економічного розвитку залізничного транспорту – УКРПРОФЗТ 2021» (м. Київ, 3 листопада 2021 року)

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в Другій Міжнародній науково-практичній конференції «Виклики та перспективи соціально-економічного розвитку залізничного транспорту – УКРПРОФЗТ/2021» (далі – Конференція), ініційованій Радою профспілки залізничників і транспортних будівельників України за підтримки Державного університету інфраструктури та технологій.

Конференція має стати унікальною дискусійною платформою для провідних вчених, представників органів влади, професійного експертного середовища та бізнес-спільноти з обговорення викликів та перспектив соціально-економічного розвитку залізничного транспорту України.

Зважаючи на гостроту піднятих питань, в організації Конференції крім Державного університету інфраструктури та технологій і Професійної спілки залізничників і транспортних будівельників України беруть участь представники Верховної Ради України, Міністерства інфраструктури України, Міжнародної федерації транспортників, Українського державного університету залізничного транспорту та Українського державного університету науки і технологій. Прогресивні наукові та прикладні ідеї у сферах технічної, фінансово-економічної та соціальної політики стануть важливою основою формування комплексу цінних рекомендацій подальшого соціально-орієнтованого розвитку залізничного транспорту в цілому та АТ «Укрзалізниця» зокрема.

В рамках Конференції планується мультидисциплінарна дискусія за напрямами:

  1. Реформування АТ «Укрзалізниця»: ризики та можливості для держави, бізнесу, персоналу.
  2. Удосконалення колективно-договірного регулювання соціально-трудових відносин.
  3. Лояльність персоналу (системи: оплати праці, мотивації персоналу, охорони праці та здоров’я).
  4. Ефективне використання об’єктів соціальної інфраструктури.
  5. Корпоративне управління: сучасний стан та перспективи розвитку.

Детальна інформація про Конференцію представлена:

на сайті Конференції https://www.urm.media/ukrprofzt-2021/

та на офіційній сторінці заходу у Facebook – https://www.facebook.com/Ukrprofzt2021-117386487205274/

Технічні або інші запитання чекаємо:

на електронну адресу – [email protected]

або за тел.: +38 044 591 51 21, +38 095 837 60 12

Інформаційний лист «ІІ Міжнародна науково-практична конференція Виклики та перспективи соціально-економічного розвитку залізничного транспорту – УКРПРОФЗТ 2021» (українською та англійською мовами) додається.

Що ви бажаєте знайти?